Tenis  |    0 yorum  |    2.2.2018

Yeni VCORE PRO ve gelecek-nesil grafit ile “Hissedilecek Güç”…

Yonex, çoklu Grand-Slam'ler kazanmış olan VCORE raketleri serisinin yeni sancak gemisini sunuyor... VCORE PRO. Mart 2018’de piyasaya çıkacak yeni VCORE PRO, kortlarda beklentisi agresif spin olan, sert-vuruşlu oyuncular için özenle Japonya’da geliştirilmiştir.

Dünyada başı çeken tenis oyuncuları artık daha hızlı tempoda bir oyuna geçiş yapmakta ve bunu daha hızlı sayıya dönüştürerek rakiplerinin üstesinden gelebilmek için “baseline” içinden topu en kısa zamanda çevirmeye çabalamaktalar. VCORE PRO devrimci bir gelecek-nesil grafit olan Namd'ı bünyesine katarak oyunculara agresif ve spinli bir oyun vaat etmektedir. Enerji kaybını azaltan yeni LOCK BOOSTER grommet sistemi ile birleşen VCORE PRO, spinde %4*, süratde %2.7* artış sağlarken, topun sekmesi ise 10*cm daha yükselmekte ve oyunculara sağlam ve daha ivmeli spinli vuruş imkanı sağlamaktadır.

Yeni VORE PRO, üç kez Grand Slam şampiyonu Stan Wawrinka (SUI)’nın yanısıra, Avustralya Açık 2018 yarıfinalisti Hyeon Chung (KOR) ile , Mart ay’ında BNP Parisbas Open’da kulanılmaya başlanacak.

* Veriler savurma makinesi ölçümü ile sağlanmıştır.

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. Yazı, yorum eklemeye kapatılmıştır.