2019 Avustralya Açık Şampiyonu ve Dünya 1 numarası...

MELBOURNE, Avustralya - Naomi Osaka (JPN) Avustralya Açık 2019'u kazanarak yeni dünya 1 numarası oldu. Çek rakibi Petra Kvitova karşısında 3 setlik zaferi 21 yaşındaki Osaka'yı WTA sıralamasının en üstüne taşıdı.

Naomi'nin donanımlarına yakından bakış...

2008'den beriJaponya üretimiYonex donanımları kullanmakta olan Naomi OsakaAmerika Açık ile kariyerinin ilk Grand Slam ünvanını kazanırken dünya sıralamasında da 7.ciliğe oturdu.

Emsalsiz bir zafer! Amerika Açık 2018 Şampiyonu Naomi Osaka

Naomi Osaka (JPN), altı kez Amerika Açık şampiyonu Serena Williams'ı (USA) finalsahnesinde yenerek Amerika Açık 2018 şampiyonluğunu kazandı.Naomi kariyerinin ilk Grand Slam şampiyonluğunu kazanırken,bu ünvanı elde eden ilk Japon tenisçi olma rekorunu da elde etti.

Amerika Açık: Anastasija Sevastova ve Naomi Osaka final yolunda ilerliyorlar

Amerika Açık'tasonayaklaşırken, tek kadınlarda Yonex oyuncularındanAnastasija Sevastova ve Naomi Osaka çok başarılı maçlar sonrasında yarı finale yükseldiler.

Amerika Açık: Yonex oyuncuları 3. tura doğru ilerliyorlar

Eleme maçları21 Ağustos'ta ana tablo maçları ise27 Ağustos'ta başlayan 2018 Amerika Açık'ta Yonex oyuncularıkadınlarda ve erkeklerde başarılı maçlar ile üst turlara çıkıyorlar. 31-08-2018 İtibariyle sonuçlar, kadınlarda;

Wimbledon 2018: Kerber üçüncü Grand Slam'ini kazanırken Yankı Erel çiftlerde şampiyon oldu

Angelique Kerber (VCORE, POLYTOUR FIRE-120)(GER) Amerika Açık ve Avustralya Açık zaferlerinden sonra üçüncü Grand Slam şampiyonluğunu Wimbledon'da elde etti. Kerber bu zaferi, bundan önce7 kez şampiyon olmuş olan rakibi Serena Williams (USA) karşısında ve 6-3, 6-3 setlerle kazanırken, 2016 yılında yine Serena'ya kaybettiğiWimbledon finalinin de rövanşını almış oldu.

Yonex tarihinin en yüksek spin üreten Raketi ile defansı ofansa çevirin

Yonex, şirket tarihinin en yüksek spin üretenraketini – yeni VCORE – 2018 Eylül ay'ı içindepiyasaya sürecek olmanın gururunu yaşıyor. Tenis hızlı şekilde gelişim gösterirken günümüz oyuncularının, defansif bir oyunu ofansif hale getirmek içinrakip sahanın derinliklerine ulaşacak, yüksek yörüngeli spin vuruşlar yapmaları gerekiyor. Denis Shapovalov ve Caroline Garcia’nın VCORE SV raketlerinin başarısını daha da ileriye taşımalarıiçin, Yonex yeni bir teknoloji ile yeni VCORE’da “Aero Trench”, “Liner Tech” gibi yenilikler ile daha gelişmiş ve spin-dostu aerodinamik bir çerçeve geliştirdi.

Yeni VCORE PRO ve gelecek-nesil grafit ile “Hissedilecek Güç”…

Yonex, çokluGrand-Slam'ler kazanmış olan VCOREraketleri serisinin yeni sancak gemisini sunuyor...VCORE PRO. Mart 2018’de piyasayaçıkacak yeni VCORE PRO, kortlardabeklentisi agresif spin olan, sert-vuruşlu oyuncular için özenle Japonya’da geliştirilmiştir.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12